ENG

PL

Szkolenia z jazdy defensywnej i ekojazdy dla firm, klientów indywidualnych oraz instruktorów

ENG

PL

Szkolenia z jazdy defensywnej i ekojazdy dla firm, klientów indywidualnych oraz instruktorów

ENG

PL

Kurs jazdy defensywnej, Szkoła bezpiecznej jazdy Kraków, doskonalenie techniki jazdy Warszawa, technika jazdy Gdańsk, bezpieczna jazda Wrocław, szkolenia flotowe Katowice

Sprawdź także...

Audyt bezpieczeństwa floty, audyt floty, jazda defensywna, akademia bezpiecznej jazdy, fleet consultant Poland, doskonalenie techniki jazdy, jazda defensywna

Audyt bezpieczeństwa floty samochodowej (wideo)

Czym jest audyt bezpieczeństwa floty samochodowej? Co może dać firmie posiadającej flotę pojazdów i dlaczego czasem kończy się porażką? Na co zwrócić uwagę, planując taki audyt? Zapraszam do obejrzenia wywiadu, który przeprowadził ze mną Piotr Smoleń z firmy Navifleet.

 

Ten wywiad jest pierwszym z serii materiałów wideo, które przygotowałem we współpracy z Navifleet. Będziemy w nich poruszać zagadnienia związane z zarządzaniem szkodowością we flotach pojazdów. Jak obniżyć liczbę kolizji i wypadków we flocie? Jak obniżyć TCO floty? Jakie technologie i rozwiązania stosować, aby obniżyć zużycie paliwa w samochodach eksploatowanych przez naszą firmę? To tylko niektóre pytania, na które odpowiemy. Będziemy w tych materiałach omawiać nowoczesne, oparte na dowodach metody poprawy bezpieczeństwa i obniżenia zużycia paliwa we flotach samochodowych.

 

Audyty bezpieczeństwa flot to jedna z usług, które świadczę jako konsultant bezpieczeństwa we flotach samochodowych. Inne usługi doradcze, które oferuję, to obniżanie szkodowości z wykorzystaniem metod takich jak Behaviour-Based Safety, Piramida Bezpieczeństwa Heinricha, GDE Matrix, telematyka, czy coaching kierowców firmowych. Wiele z tych tematów poruszymy w naszych kolejnych rozmowach z Piotrem.

 

Materiałowi wideo towarzyszy artykuł mojego autorstwa „Jak wykonać audyt bezpieczeństwa floty?” opublikowany na blogu Navifleet – zapraszam do zapoznania się z nim pod linkiem.

 

 

 

 

 

Navifleet: skuteczny system zarządzania flotą

Navifleet to kompleksowe rozwiązanie dla fleet managerów, które ułatwia zarządzanie flotą i pomaga wypracować mierzalne oszczędności paliwa. Moduły aplikacji Navifleet można dopasować do indywidualnych potrzeb floty. Oferuje wygodną aplikację dla flotowców i aplikację mobilną wspierającą kierowców w stałym doskonaleniu stylu jazdy. 

 

Navifleet działa od 2012 roku - specjalizuje się w telematyce oraz wsparciu fleet managerów. Aktualnie obsługuje kilkuset klientów i co miesiąc dołączają do nich kolejni fleet managerowie.

 

Navifleet ułatwia zarządzanie flotą: 

  • bierze odpowiedzialność za sukces wdrożenia 

  •  realne oszczędności na paliwie generuje

  • dotrzymuje słowa i zapewnia prawdziwe wsparcie.

 

 

 

Kurs jazdy defensywnej, doskonalenie techniki jazdy, kurs techniki jazdy

Trenerjazdy.pl

 

Obniżenie ryzyka wypadków drogowych przez kursy jazdy defensywnej i nowoczesne doradztwo. Usługi dla firm i klientów indywidualnych w całej Polsce. Wystawiam faktury VAT.

 

+48 668 193 668

wojciech.szajnert@trenerjazdy.pl

Adres e-mail

Wpisz swoją wiadomość

WYŚLIJ
WYŚLIJ
Wiadomość została wysłana.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

ZAPRASZAM DO KONTAKTU PRZEZ FORMULARZ:

Copyright 2024 Trenerjazdy.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wojciech Szajnert trenerj jazdy ekspert bezpieczeństwa flot Linkedin
Bezpieczna jazda trener jazdy defensywnej facebook
Akademia bezpiecznej jazdy Kraków, Warszawa, Szczecin, Lublin instagram
Akademia bezpiecznej jazdy, 
Co to jest jazda defensywna,
Zasada 3 sekund, Doskonalenie techniki jazdy, Technika jazdy, 
Bezpieczna jazda, Ecodriving, Defensive driving coach Poland
29 września 2023
Według statystyk, miesiące od kwietnia do listopada charakteryzują się wyraźnie podwyższonym ryzykiem napotkania na drodze zwierząt. Właśnie zaczął się więc
Ostatnie miesiące były dla mnie pracowite. Przeprowadziłem w tym czasie kursy bezpiecznej jazdy dla kilkudziesięciu osób w różnych zakątkach Polski.
Walentynkowa promocja na kursy jazdy defensywnej w Trenerjazdy.pl! Do 14 lutego możesz kupić voucher prezentowy na szkolenie w obniżonej cenie.