ENG

PL

Szkolenia z jazdy defensywnej i ekojazdy dla firm, klientów indywidualnych oraz instruktorów

Doradztwo – bezpieczeństwo flot samochodowych

Świadczę usługi doradcze związane z bezpieczeństwem flot samochodowych i bezpieczeństwem ruchu drogowego (BRD):

Pomagam w tworzeniu i wdrażaniu strategii i procedur w dziedzinie fleet safety. Wykonuję audyty bezpieczeństwa flot, opracowuję programy naprawczeprogramy BRD.

Pracuję jako zewnętrzny konsultant, wspierający fleet managera w jego pracy związanej z poprawą bezpieczeństwa we flocie.

Wspieram zarządy i fleet managerów w obniżaniu szkodowości i zużycia paliwa w ich flotach pojazdów. Pomagam wdrażać rozwiązania zarządcze, administracyjne i techniczne.

Wojciech Szajnert
instruktor techniki jazdy kat. B

Szkolenia prowadzę przez cały rok,
we wszystkie dni tygodnia,
na terenie całej Polski.


Wystawiam faktury VAT.

ADRES E-MAIL

WIADOMOŚĆ
Wyślij
Wyślij
Wiadomość została wysłana.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Dane kontaktowe

Formularz kontaktowy

Copyright 2022. WOJCIECH SZAJNERT TRENER JAZDY DEFENSYWNEJ. Wszelkie prawa zastrzeżone. | Projekt i realizacja: KK MARKETING&DESIGN

Doradztwo poprawa bezpieczeństwa flot samochodowych. Fleet safety doradztwo. Obniżenie szkodowości we flocie.

Stosuję nowoczesne metody zarządzania bezpieczeństwem we flocie: Piramida Bezpieczeństwa, Behaviour-Based Safety (BBS), Macierz GDE/GDE Matrix, Krzywa Bradleya, coaching kierowców.

Współpracowałem z ponad 100 klientami, od firm rodzinnych do firm z listy Fortune 500, a także z firmami ubezpieczeniowymi i leasingowymi. 
Moje usługi są dostępne w językach polskim i angielskim.

Posiadam ponad 15-letnie doświadczenie jako menedżer, dzięki czemu umiem spojrzeć na flotę także z punktu widzenia Zarządu.

Współpracuję z producentami oprogramowania do monitorowania flot (telematyka) i producentami oprogramowania dla pojazdów autonomicznych.

Moje usługi są dostępne na terenie całej Polski, w tym w Warszawie, Krakowie, Trójmieście, aglomeracji śląskiej, Wrocławiu, Łodzi, Lublinie, Białymstoku i Poznaniu. Wystawiam faktury VAT.

 

W celu uzyskania dokładniejszych informacji lub oferty, serdecznie zapraszam do kontaktu.