ENG

PL

Kurs jazdy defensywnej, Szkoła bezpiecznej jazdy Kraków, doskonalenie techniki jazdy Warszawa, technika jazdy Gdańsk, bezpieczna jazda Wrocław, szkolenia flotowe Katowice
Szkoła bezpiecznej jazdy Warszawa

Kurs jazdy defensywnej, a także wszystkie inne moje szkolenia można zakupić w formie prezentu.

 

Aktualnie nie prowadzę szkoleń na płytach poślizgowych. Wszystkie moje szkolenia są realizowane w zwykłym ruchu drogowym, na drodze publicznej. Szkolenia prowadzę na samochodach Uczestników.

 

Moje szkolenia nie są przeznaczone dla osób, które długo nie jeździły i chcą sobie przypomnieć, jak się to robi. Aby móc wziąć udział w szkoleniu, uczestnik musi posiadać prawo jazdy kat. B od min. pół roku, mieć przejechane min. 5000 km i regularnie jeździć samochodem. 
 

Kurs jazdy defensywnej, doskonalenie techniki jazdy, kurs techniki jazdy

Trenerjazdy.pl

 

Obniżenie ryzyka wypadków drogowych przez kursy jazdy defensywnej i nowoczesne doradztwo. Usługi dla firm i klientów indywidualnych w całej Polsce. Wystawiam faktury VAT.

 

+48 668 193 668

wojciech.szajnert@trenerjazdy.pl

Adres e-mail

Wpisz swoją wiadomość

WYŚLIJ
WYŚLIJ
Wiadomość została wysłana.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

ZAPRASZAM DO KONTAKTU PRZEZ FORMULARZ:

Copyright 2024 Trenerjazdy.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wojciech Szajnert trenerj jazdy ekspert bezpieczeństwa flot Linkedin
Bezpieczna jazda trener jazdy defensywnej facebook
Akademia bezpiecznej jazdy Kraków, Warszawa, Szczecin, Lublin instagram
Akademia bezpiecznej jazdy, 
Co to jest jazda defensywna,
Zasada 3 sekund, Doskonalenie techniki jazdy, Technika jazdy, 
Bezpieczna jazda, Ecodriving, Defensive driving coach Poland

W celu uzyskania dokładniejszych informacji lub oferty, zapraszam do kontaktu poprzez formularz kontaktowy lub bezpośrednio.

 

 

Szkolenia z jazdy defensywnej dla klientów indywidualnych

Z wielką przyjemnością pracuję z klientami indywidualnymi. Szkolenia odbywają się w przyjaznej i rzeczowej atmosferze i są wypełnione treścią i ćwiczeniami. Zapraszam każdego, niezależnie od jego poziomu doświadczenia, płci i wieku. Gwarantuję, że każdy wyniesie ze szkolenia wartościową wiedzę i umiejętności. Szkolenia prowadzę językach polskim i angielskim, w całej Polsce.

 

Przede wszystkim prowadzę szkolenia z jazdy defensywnej (defensive driving). Na takie szkolenia zapraszam w szczególności. O tym, czym jest jazda defensywna, można przeczytać na podstronie Co to jest jazda defensywna.

Kurs jazdy defensywnej, doskonalenie techniki jazdy, trener bezpiecznej jazdy Kraków, akademia bezpiecznej jazdy, zasada 3 sekund, kurs techniki jazdy samochodem, defensive driving szkolenia, technika jazdy szkolenia, ecodriving kurs

Ponadto zapraszam na następujące szkolenia:

Szkoła bezpiecznej jazdy, doskonalenie jazdy kurs, jazda w trudnych warunkach kurs, szkolenia bezpiecznej jazdy

Szkolenia koncentrujące się na zagadnieniach zasugerowanych
przez uczestnika
, np. bezpieczne wyprzedzanie, technika bezpiecznego pokonywania zakrętów, w jaki sposób należy obserwować otoczenie podczas jazdy autostradą, bezpieczna odległość między samochodami w różnych warunkach, 
płynność jazdy.

Defensive driving Poland, ecodriving Poland, ecodriving Warszawa

Safe driving courses in English for foreign drivers who would like to drive safely in Poland.

w jaki sposób należy obserwować otoczenie podczas jazdy po autostradzie, płynność jazdy na autostradzie, bezpieczna odległość między pojazdami na autostradzie

Szkolenia z techniki bezpiecznej jazdy na autostradzie.

Doskonalenie techniki jazdy defensywnej

Doskonalenie techniki jazdy defensywnej – szkolenia dla zaawwansowanych adeptów jazdy defensywnej, którzy chcą dalej rozwijać swoje umiejętności.

Ecodriving szkolenia, ekojazda szkolenia, ecodriving kurs, ekojazda samochodem elektrycznym

Ekojazda (ecodriving) – szkolenie umożliwiające obniżenie zużycia paliwa o około 20% bez straty prędkości jazdy. Szkolenia tego rodzaju prowadzę także dla użytkowników pojazdów elektrycznych.