ENG

PL

Szkolenia z jazdy defensywnej i ekojazdy dla firm, klientów indywidualnych oraz instruktorów

Szkolenie z jazdy defensywnej, a także wszystkie inne moje szkolenia można zakupić w formie prezentu.

 

Aktualnie nie prowadzę szkoleń na płytach poślizgowych. Wszystkie moje szkolenia są realizowane w zwykłym ruchu drogowym, na drodze publicznej. Szkolenia prowadzę na samochodach Uczestników.

 

Moje szkolenia nie są przeznaczone dla osób, które długo nie jeździły i chcą sobie przypomnieć, jak się to robi. Aby móc wziąć udział w szkoleniu, uczestnik musi posiadać prawo jazdy kat. B od min. pół roku, mieć przejechane min. 5000 km i regularnie jeździć samochodem. 
 

W celu uzyskania dokładniejszych informacji lub oferty, serdecznie zapraszam do kontaktu.

Szkolenia z jazdy defensywnej dla klientów indywidualnych

Z wielką przyjemnością pracuję z klientami indywidualnymi. Szkolenia odbywają się w przyjaznej i rzeczowej atmosferze i są wypełnione treścią i ćwiczeniami. Zapraszam każdego, niezależnie od jego poziomu doświadczenia, płci i wieku. Gwarantuję, że każdy wyniesie ze szkolenia wartościową wiedzę i umiejętności. Szkolenia prowadzę językach polskim i angielskim, w całej Polsce.

 

Przede wszystkim prowadzę szkolenia z jazdy defensywnej (defensive driving). Na takie szkolenia zapraszam w szczególności.

Kurs jazdy defensywnej, jazda defensywna kurs, szkolenia z bezpiecznej jazdy, szkolenia z bezpiecznej jazdy samochodem, doskonalenie techniki jazdy, bezpieczna jazda, jazda proaktywna, szkolenia dla instruktorów nauki i techniki jazdy, technika jazdy szkolenia, trener bezpiecznej jazdy Kraków, akademia bezpiecznej jazdy, szkolenia flotowe, zasada trzech sekund, kurs techniki jazdy samochodem, szkolenia z bezpiecznej jazdy samochodem, doskonalenie techniki jazdy, szkolenia dla instruktorów nauki i techniki jazdy, defensive driving szkolenia, technika jazdy szkolenia, akademia bezpiecznej jazdy, ecodriving szkolenia, szkolenia flotowe

Ponadto zapraszam na następujące szkolenia:

Szkolenia koncentrujące się na zagadnieniach zasugerowanych
przez uczestnika
, np. bezpieczne wyprzedzanie, technika bezpiecznego pokonywania zakrętów, jazda w nocy, jazda we mgle, tor jazdy, płynność jazdy.

Safe driving courses in English for foreign drivers who would like to drive safely in Poland.

Szkolenia z techniki bezpiecznej jazdy na autostradzie.

Ekojazda (ecodriving) – szkolenie umożliwiające obniżenie zużycia paliwa o około 20% bez straty prędkości jazdy. Szkolenia tego rodzaju prowadzę także dla użytkowników pojazdów elektrycznych.

Wojciech Szajnert
instruktor techniki jazdy kat. B

Szkolenia prowadzę przez cały rok,
we wszystkie dni tygodnia,
na terenie całej Polski.


Wystawiam faktury VAT.

ADRES E-MAIL

WIADOMOŚĆ
Wyślij
Wyślij
Wiadomość została wysłana.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Dane kontaktowe

Formularz kontaktowy

Copyright 2022. WOJCIECH SZAJNERT TRENER JAZDY DEFENSYWNEJ. Wszelkie prawa zastrzeżone. | Projekt i realizacja: KK MARKETING&DESIGN