ENG

PL

Szkolenia z jazdy defensywnej i ekojazdy dla firm, klientów indywidualnych oraz instruktorów

ENG

PL

Kurs jazdy defensywnej, Szkoła bezpiecznej jazdy Kraków, doskonalenie techniki jazdy Warszawa, technika jazdy Gdańsk, bezpieczna jazda Wrocław, szkolenia flotowe Katowice

Szereg innych szkoleń praktycznych i teoretycznych, m.in. w zakresie przepisów ruchu drogowego oraz pierwszej pomocy.

Doskonalenie techniki jazdy defensywnej

Kilkadziesiąt godzin indywidualnych ćwiczeń z trenerami techniki jazdy
w latach 2000-2018. 

Doskonalenie techniki jazdy trener

Kilkaset godzin wewnętrznych szkoleń w Szkole Bezpiecznej Jazdy Renault – jazda defensywna, ekojazda, płyty poślizgowe i inne (2011-2018)

Kurs techniki jazdy, Doskonalenie techniki jazdy trener

Szkolenie z jazdy defensywnej w Europejskim Centrum Szkolenia Kierowców, 2008-2009 r.

Doskonalenie techniki jazdy trener

Kilkanaście szkoleń na płytach poślizgowych, m.in. na Torze Goodwood (Wlk. Brytania), w Szkole Jazdy Subaru i Akademii Jazdy Opel (2000-2010).

Doskonalenie techniki jazdy trener

Szkolenie w zakresie behawioralnych aspektów szkolenia kierowców oraz technik coachingowych w brytyjskiej firmie AXA Matrix, 2013 r.

Doskonalenie techniki jazdy trener

Szkolenie w zakresie jazdy terenowej z użyciem pojazdów z różnymi silnikami oraz układami przeniesienia napędu (Task 4x4, 2017 r.).

Ecodriving szkolenie

W 2012 r. ukończyłem czterodniowy, intensywny kurs ecodrivingu
i jazdy defensywnej w firmie Key Driving Competences w Leuven w Belgii.

Doskonalenie techniki jazdy defensywnej

W 2010 r. jako pierwsza i jak dotąd jedyna osoba z Polski ukończyłem
6-tygodniowe, elitarne szkolenie z jazdy defensywnej w Institute of Advanced Motorists w Londynie. Kurs objął ponad 2 tys. km jazd szkoleniowych.

Akademia bezpiecznej jazdy
Kurs jazdy defensywnej, doskonalenie techniki jazdy, kurs techniki jazdy

Trenerjazdy.pl

 

Obniżenie ryzyka wypadków drogowych przez kursy jazdy defensywnej i nowoczesne doradztwo. Usługi dla firm i klientów indywidualnych w całej Polsce. Wystawiam faktury VAT.

 

+48 668 193 668

wojciech.szajnert@trenerjazdy.pl

Adres e-mail

Wpisz swoją wiadomość

WYŚLIJ
WYŚLIJ
Wiadomość została wysłana.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

ZAPRASZAM DO KONTAKTU PRZEZ FORMULARZ:

Copyright 2024 Trenerjazdy.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wojciech Szajnert trenerj jazdy ekspert bezpieczeństwa flot Linkedin
Bezpieczna jazda trener jazdy defensywnej facebook
Akademia bezpiecznej jazdy Kraków, Warszawa, Szczecin, Lublin instagram
Akademia bezpiecznej jazdy, 
Co to jest jazda defensywna,
Zasada 3 sekund, Doskonalenie techniki jazdy, Technika jazdy, 
Bezpieczna jazda, Ecodriving, Defensive driving coach Poland

Wojciech Szajnert 

Trener jazdy defensywnej, ekspert bezpieczeństwa flot

Szkoła bezpiecznej jazdy dla firm, klientów indywidualnych oraz instruktorów nauki i techniki jazdy, akademia bezpiecznej jazdy, doskonalenie techniki jazdy defensywnej, ecodriving szkolenia, doskonalenie techniki jazdy

Specjalizuję się w jeździe defensywnej. Posiadam 14-letnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń tego rodzaju. Jestem także absolwentem licznych kursów jazdy defensywnej, w Polsce i za granicą. Między innymi, w 2010 r. ukończyłem szkolenie w Institute of Advanced Motorists w Londynie. 


Świadczę także usługi doradcze w dziedzinie obniżania szkodowości i zużycia paliwa we flotach pojazdów. Same szkolenia nie wystarczą bowiem, aby kierowcy jeździli bezpieczniej i bardziej ekonomicznie. Konieczne są też działania zarządcze i administracyjne. W pracy konsultingowej wykorzystuję m.in. koncepcje Behaviour-Based Safety (BBS), Piramidy Bezpieczeństwa Heinricha, Krzywej Bradleya, czy GDE Matrix. Korzystam także z blisko 20 lat doświadczenia, które zdobyłem pracując na stanowiskach menedżerskich w branżach szkoleniowej, analiz rynkowych, MedTech i wydawniczej. Pozwala mi to patrzeć na floty nie tylko z punktu widzenia trenera i kierowcy, ale też z punktu widzenia menedżera.
 

Poza jazdą defensywną, mogę się poszczycić bogatym dorobkiem w dziedzinie prowadzenia wszystkich innych typów szkoleń z bezpiecznej jazdy. Od 2011 r. posiadam państwowe uprawnienia instruktora techniki jazdy samochodem kat. B (nr W0323). W ramach kursów praktycznych (płyta poślizgowa, jazda defensywna, ecodriving) przeszkoliłem jak dotąd ok. 1000 kierowców, a w ramach kursów teoretycznych – ok. 2000 osób. Więcej informacji na ten temat w zakładce „Doświadczenie”.

 

W latach 2011-2018 pracowałem w Szkole Bezpiecznej Jazdy Renault w Warszawie jako trener, autor programów szkoleń i dyrektor operacyjny. Od 2019 r. działam na własny rachunek, pod marką Trenerjazdy.pl. Szkolę firmy, klientów prywatnych oraz instruktorów nauki i techniki jazdy, a także świadczę usługi konsultingowe w zakresie bezpieczeństwa flot. Wszystkie moje usługi są dostępne w językach polskim i angielskim

 

Poza przekazywaniem swojej wiedzy innym, sam regularnie się uczę. Wziąłem udział między innymi w następujących kursach: 

 

Mam na koncie kilkaset publikacji i wystąpień medialnych o tematyce związanej z jazdą samochodem, m.in. w TVN Turbo, Polsacie, TVP, Polskim Radiu, Autokult.pl, Dzienniku Gazeta Prawna, Infor.pl czy WP.pl.

 

Prawo jazdy posiadam od 1999 r. Podczas samych szkoleń przejechałem już ponad 50 tys. kilometrów. Prowadziłem ponad 100 różnych modeli pojazdów, ze wszystkimi rodzajami nadwozi i napędu, o mocy od kilkudziesięciu do kilkuset koni mechanicznych.

 

Należę do trenerów, którzy jeżdżą zgodnie z zasadami, które przekazują na szkoleniach. Wierzę w to, co robię, a szkolenia prowadzę tak, aby wywołać u moich kursantów realną zmianę zachowań na drodze. Mimo upływu lat, przynosi mi to niezmienną satysfakcję. Zapraszam na szkolenia!

Akademia bezpiecznej jazdy, doskonalenie techniki jazdy trener, szkoła bezpiecznej jazdy