ENG

PL

Szkolenia z jazdy defensywnej i ekojazdy dla firm, klientów indywidualnych oraz instruktorów

Szereg innych szkoleń praktycznych i teoretycznych, m.in. w zakresie przepisów ruchu drogowego oraz pierwszej pomocy.

Kilkadziesiąt godzin indywidualnych ćwiczeń z trenerami techniki jazdy
w latach 2000-2018. 

Kilkaset godzin wewnętrznych szkoleń w Szkole Bezpiecznej Jazdy Renault – jazda defensywna, ekojazda, płyty poślizgowe i inne (2011-2018)

Szkolenie z jazdy defensywnej w Europejskim Centrum Szkolenia Kierowców, 2008-2009 r.

Kilkanaście szkoleń na płytach poślizgowych, m.in. na Torze Goodwood (Wlk. Brytania), w Szkole Jazdy Subaru i Akademii Jazdy Opel (2000-2010).

Szkolenie w zakresie behawioralnych aspektów szkolenia kierowców oraz technik coachingowych w brytyjskiej firmie AXA Matrix, 2013 r.

Szkolenie w zakresie jazdy terenowej z użyciem pojazdów z różnymi silnikami oraz układami przeniesienia napędu (Task 4x4, 2017 r.).

W 2012 r. ukończyłem czterodniowy, intensywny kurs ecodrivingu
i jazdy defensywnej w firmie Key Driving Competences w Leuven w Belgii.

W 2010 r. jako pierwsza i jak dotąd jedyna osoba z Polski ukończyłem
6-tygodniowe, elitarne szkolenie z jazdy defensywnej w
Institute of Advanced Motorists w Londynie. Kurs objął ponad 2 tys. km jazd szkoleniowych.

Wojciech Szajnert
instruktor techniki jazdy kat. B

Szkolenia prowadzę przez cały rok,
we wszystkie dni tygodnia,
na terenie całej Polski.


Wystawiam faktury VAT.

ADRES E-MAIL

WIADOMOŚĆ
Wyślij
Wyślij
Wiadomość została wysłana.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Dane kontaktowe

Formularz kontaktowy

Copyright 2022. WOJCIECH SZAJNERT TRENER JAZDY DEFENSYWNEJ. Wszelkie prawa zastrzeżone. | Projekt i realizacja: KK MARKETING&DESIGN

Wojciech Szajnert – trener jazdy defensywnej

Kursy bezpiecznej jazdy dla firm, klientów indywidualnych oraz instruktorów

Dziedziną, w której się specjalizuję jest jazda defensywna. Posiadam 12-letnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń tego rodzaju. Jestem także absolwentem licznych kursów w zakresie jazdy defensywnej, w Polsce i za granicą. Między innymi, w 2010 r. ukończyłem szkolenie w Institute of Advanced Motorists w Londynie. 


Świadczę także usługi doradcze w dziedzinie bezpieczeństwa flot samochodowych. Same szkolenia nie wystarczą bowiem, aby kierowcy jeździli bezpieczniej. Konieczne są także odpowiednie działania zarządcze i administracyjne. W pracy doradczej wykorzystuję m.in. koncepcje Behaviour-Based Safety (BBS), Piramidy Bezpieczeństwa Heinricha i Krzywej Bradleya.
 

Poza jazdą defensywną, mogę się poszczycić bogatym dorobkiem w dziedzinie prowadzenia wszystkich innych typów szkoleń z bezpiecznej jazdy. Od 2011 r. posiadam państwowe uprawnienia instruktora techniki jazdy samochodem kat. B (nr uprawnień W0323). W ramach kursów praktycznych (płyta poślizgowa, jazda defensywna, ekojazda) przeszkoliłem jak dotąd ok. 1000 kierowców, a w ramach kursów teoretycznych – ok. 2000 osób. Więcej informacji na ten temat w zakładce „Doświadczenie”.

 

W latach 2011-2018 pracowałem w Szkole Bezpiecznej Jazdy Renault w Warszawie jako trener, autor programów szkoleniowych i dyrektor operacyjny. Od 2019 r. działalność szkoleniową prowadzę na własny rachunek. Szkolę zarówno klientów flotowych, jak i indywidualnych, w językach polskim i angielskim.

 

Poza przekazywaniem swojej wiedzy innym, sam regularnie się uczę. Wziąłem udział między innymi w następujących kursach: 

 

 

 

Mam na koncie kilkadziesiąt publikacji i wystąpień medialnych o tematyce związanej z jazdą samochodem, m.in. w TVN Turbo, Polsacie, TVP, Polskim Radiu oraz w prasie flotowej.

 

Prawo jazdy posiadam od 1999 r. Podczas samych szkoleń przejechałem już ponad 50 tys. kilometrów. Prowadziłem ponad 100 różnych modeli pojazdów, od mikrosamochodów po auta dostawcze, ze wszystkimi rodzajami napędu, o mocy od kilkudziesięciu do kilkuset koni mechanicznych.

 

Należę do trenerów, którzy jeżdżą zgodnie z zasadami, które przekazują na szkoleniach. Wierzę w to, co robię, a szkolenia prowadzę tak, aby wywołać u moich kursantów realną zmianę zachowań na drodze. Mimo upływu lat, przynosi mi to niezmienną, ogromną satysfakcję. Zapraszam na szkolenia!