ENG

PL

Kurs jazdy defensywnej, Szkoła bezpiecznej jazdy Kraków, doskonalenie techniki jazdy Warszawa, technika jazdy Gdańsk, bezpieczna jazda Wrocław, szkolenia flotowe Katowice

Skontaktuj się ze mną, aby uzyskać więcej informacji lub ofertę!

Kurs bezpiecznej jazdy – idealny prezent dla bliskiej osoby

Informacje o moich szkoleniach znajdziesz na stronie Kursy indywidualne. 

 

Skontaktuj się ze mną, aby uzyskać więcej informacji lub ofertę!

Jestem w stanie opracować szkolenie o programie dostosowanym dokładnie do potrzeb i preferencji obdarowywanej osoby. Istnieje możliwość uzgodnienia wszystkich szczegółów kursu:

Oferowane przeze mnie szkolenia z jazdy defensywnej, ekojazdy oraz ich odmian można zakupić w formie prezentu. Jest to wspaniały upominek dla męża lub żony, młodego kierowcy, czy też kolegi lub koleżanki. Bo co cenniejszego można komuś podarować, niż jego lub jej bezpieczeństwo?

Kurs bezpiecznej jazdy samochodem - voucher prezentowy, doskonalenie techniki jazdy prezent

Kurs bezpiecznej jazdy szyty na miarę

Zakres tematyczny, np. jazda miejska, jazda autostradowa, jazda zimowa, jazda w nocy, jazda w trudnych warunkach, płynność jazdy.

Typ szkolenia (trening jazdy defensywnej, trening ekojazdy)

Czas trwania szkolenia (optymalny czas to około 3-5 godzin; przy dłuższych szkoleniach najlepiej podzielić je na osobne dni)

Kurs jazdy defensywnej, doskonalenie techniki jazdy, kurs techniki jazdy

Trenerjazdy.pl

 

Obniżenie ryzyka wypadków drogowych przez kursy jazdy defensywnej i nowoczesne doradztwo. Usługi dla firm i klientów indywidualnych w całej Polsce. Wystawiam faktury VAT.

 

+48 668 193 668

wojciech.szajnert@trenerjazdy.pl

Adres e-mail

Wpisz swoją wiadomość

WYŚLIJ
WYŚLIJ
Wiadomość została wysłana.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

ZAPRASZAM DO KONTAKTU PRZEZ FORMULARZ:

Copyright 2024 Trenerjazdy.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wojciech Szajnert trenerj jazdy ekspert bezpieczeństwa flot Linkedin
Bezpieczna jazda trener jazdy defensywnej facebook
Akademia bezpiecznej jazdy Kraków, Warszawa, Szczecin, Lublin instagram
Akademia bezpiecznej jazdy, 
Co to jest jazda defensywna,
Zasada 3 sekund, Doskonalenie techniki jazdy, Technika jazdy, 
Bezpieczna jazda, Ecodriving, Defensive driving coach Poland

Tryb zamówienia szkolenia

Bardzo proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy. Uzgodnimy najpierw, jakie szkolenie będzie najodpowiedniejsze dla obdarowywanej osoby, ustalimy lokalizację i cenę. Po opłaceniu kwoty za szkolenie prześlę Państwu imienny voucher ważny przez okres jednego roku, który można będzie wydrukować i wręczyć jako prezent obdarowywanej osobie. Następnie kontaktuje się ona ze mną bezpośrednio i uzgadniamy termin i szczegóły organizacyjne.

Dowolna lokalizacja w Polsce

Szkolenia z bezpiecznej jazdy prowadzę w całej Polsce.

 

Ponieważ prowadzone przeze mnie szkolenia (jazda defensywna oraz ekojazda) odbywają się w normalnym ruchu drogowym, mogą się one odbywać w praktycznie dowolnej lokalizacji. W praktyce najlepiej dobrać miejsce, z którego będziemy mieć dogodny dostęp do możliwie jak najbardziej zróżnicowanych dróg. 

Indywidualne podejście i doświadczenie

Przeprowadziłem dziesiątki szkoleń dla osób prywatnych.

Szkoliłem osoby początkujące i z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem, kobiety i mężczyzn w każdym wieku. Gwarantuję, że każdy wyniesie ze spotkania ze mną użyteczne umiejętności.

 

Moje szkolenia prowadzę w przyjaznej, profesjonalnej atmosferze. Celem nie jest teoretyzowanie: staramy się na nich osiągnąć wyniki, które namacalnie przełożą się na codzienną jazdę szkolonej osoby.

 

Wszystkie szkolenia odbywają się na samochodzie uczestnika, z poszanowaniem przepisów ruchu drogowego i zasad bezpieczeństwa.

 

Szkolę w językach polskim i angielskim.