Poproś o ofertę lub więcej informacji

ENG

PL

Kurs jazdy defensywnej, Szkoła bezpiecznej jazdy Kraków, doskonalenie techniki jazdy Warszawa, technika jazdy Gdańsk, bezpieczna jazda Wrocław, szkolenia flotowe Katowice
Szkolenia bezpiecznej jazdy, akademia bezpiecznej jazdy, kursy jazdy defensywnej, trenerj jazdy

Kurs bezpiecznej jazdy dla Raben Group

W czerwcu przeprowadziłem serię szkoleń z jazdy defensywnej dla Raben Group. Kurs obejmował zarówno teorię w sali wykładowej, jak też bardzo rozbudowaną praktykę. Szkolenia zrealizowałem w siedzibie Klienta w okolicach Poznania.

 

Kurs bezpiecznej jazdy - jazda defensywnaWłaśnie zakończyłem serię szkoleń z jazdy defensywnej dla menedżerów i pracowników Raben Group. Były to całodniowe szkolenia grupowe, obejmujące teorię, a także praktykę na drogach publicznych w Poznaniu i okolicach. W szkoleniach uczestniczyła liczna grupa menedżerów oraz pracowników Raben Group. W większości byli to bardzo doświadczeni kierowcy z kilometrażem  rzędu kilkudziesięciu tys. km rocznie, a także z licznymi wcześniejszymi szkoleniami z bezpiecznej jazdy na koncie.

 

Warsztaty teoretyczne przeprowadziłem sam, natomiast ćwiczenia praktyczne zrealizowałem wspólnie z zespołem współpracujących ze mną trenerów.

 

Zapraszam na podobne szkolenia - jazda defensywna jest gwałtownie zyskującą popularność formą szkolenia dla kierowców flotowych. Jeśli nie słyszałeś/aś, czym jest jazda defensywna i jak wyglądają takie szkolenia, a także jak Twoja firma może skorzystać na udziale w tego rodzaju kursie, zapraszam do moich wcześniejszych wpisów:

Co to jest jazda defensywna

Jak wygląda kurs jazdy defensywnej?

Kurs bezpiecznej jazdy dla firmy - jak zrobić to dobrze

 

-------

 

Informacje o Trenerjazdy.pl

Trenerjazdy.pl to firma prowadząca kursy jazdy defensywnej i świadcząca usługi doradcze w dziedzinie poprawy bezpieczeństwa we flotach pojazdów. Właścicielem Trenerjazdy.pl jest Wojciech Szajnert, ekspert jazdy defensywnej i bezpieczeństwa ruchu drogowego. Wojciech Szajnert zajmuje się szkoleniem kierowców od 2011 r. Jak dotąd przeszkolił ok. 3000 osób i współpracował z ponad 100 firmami.

 

 

Zapraszam do kontaktu

Jeśli interesuje Cię szkolenie z bezpiecznej jazdy lub współpraca, skontaktuj się ze mną korzystając z formularza w stopce strony lub z danych w zakładce kontakt.

 

 

Kurs jazdy defensywnej, doskonalenie techniki jazdy, kurs techniki jazdy

Trenerjazdy.pl

 

Obniżenie ryzyka wypadków drogowych przez kursy jazdy defensywnej i nowoczesne doradztwo. Usługi dla firm i klientów indywidualnych w całej Polsce. Wystawiam faktury VAT.

 

+48 668 193 668

wojciech.szajnert@trenerjazdy.pl

Adres e-mail

Wpisz swoją wiadomość

WYŚLIJ
WYŚLIJ
Wiadomość została wysłana.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

ZAPRASZAM DO KONTAKTU PRZEZ FORMULARZ:

Copyright 2024 Trenerjazdy.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wojciech Szajnert trenerj jazdy ekspert bezpieczeństwa flot Linkedin
Bezpieczna jazda trener jazdy defensywnej facebook
Akademia bezpiecznej jazdy Kraków, Warszawa, Szczecin, Lublin instagram
Akademia bezpiecznej jazdy, 
Co to jest jazda defensywna,
Zasada 3 sekund, Doskonalenie techniki jazdy, Technika jazdy, 
Bezpieczna jazda, Ecodriving, Defensive driving coach Poland
18 czerwca 2024