Poproś o ofertę lub więcej informacji

ENG

PL

Kurs jazdy defensywnej, Szkoła bezpiecznej jazdy Kraków, doskonalenie techniki jazdy Warszawa, technika jazdy Gdańsk, bezpieczna jazda Wrocław, szkolenia flotowe Katowice
Szkolenia bezpiecznej jazdy, akademia bezpiecznej jazdy, kursy jazdy defensywnej, trenerj jazdy

Szkolenia bezpiecznej jazdy w ostatnich miesiącach i inne aktualności

Ostatnie miesiące były dla mnie pracowite. Przeprowadziłem w tym czasie kursy bezpiecznej jazdy dla kilkudziesięciu osób w różnych zakątkach Polski. Jesienią 2023 światło dzienne ujrzał też projekt związany z bezpieczeństwem flotowym, który stworzyłem wspólnie z firmą Navifleet, a moje profile w mediach społecznościowych zgromadziły publiczność liczącą już ponad 1200 osób. Zapraszam do zapoznania się z podsumowaniem działań Trenerjazdy.pl na przełomie 2023 i 2024 roku.

 

 

Szkolenie bezpiecznej jazdy – Warszawa, Kraków, Poznań, Wrocław i inne miejscSzkolenia bezpiecznej jazdy, kurs bezpiecznej jazdy, akademia bezpiecznej jazdy, Warszawa, Kraków, Poznań, Gdańsk, Wrocław, Łódź, Katowicea

W ostatnich miesiącach miałem przyjemność przeprowadzić szkolenia bezpiecznej jazdy dla około 40 osób. Częściowo moimi kursantami byli pracownicy firm, których pracodawca wysłał na szkolenie, a częściowo osoby prywatne, które po prostu chciały nauczyć się bardziej bezpiecznie jeździć. Szkolenia o innej specyfice, które ostatnio prowadziłem, to:

  • kurs dla kierowcy VIP

  • kurs bezpiecznej jazdy wykupiony jako prezent dla męża lub partnera

  • doskonalenie techniki jazdy defensywnej dla osoby, która miała już do czynienia z tą tematyką i chciała dodatkowo potrenować

  • kurs jazdy defensywnej w języku angielskim.

 

 

Najwięcej osób – około 20 – przeszkoliłem w Warszawie. Sporo kursów miałem okazję przeprowadzić też w Krakowie i okolicach. Szkoliłem też w Wielkopolsce, na Dolnym Śląsku i w Trójmieście. Obok kilka pamiątkowych zdjęć ze spotkań z osobami, którym miałem przyjemność przekazywać swoją wiedzę.

 


Doskonalenie techniki jazdy: co najczęściej trenowaliśmy podczas szkoleń?

Podczas prowadzonych przeze mnie kursów najczęściej skupiamy się na technikach jazdy defensywnej. Najwięcej energii poświęcamy na jej następujące elementy: 

  • Zasada 3 sekund i stosowanie jej w praktyce w różnych warunkach – bezpieczna odległość między pojazdami.

  • Obserwacja drogi – jak obserwować drogę podczas prowadzenia pojazdu, aby wcześniej zauważyć elementy, które mogą nam zagrozić lub utrudnić nam jazdę.

  • Szybkość bezpieczna – jak w praktyce dobrać prędkość do warunków jazdy, sytuacji na drodze, intensywności ruchu, widoczności, ograniczeń narzucanych przez Kodeks Drogowy i innych kwestii.

  • Jazda w trudnych warunkach – praktyczne sposoby na radzenie sobie z trudnymi warunkami na drodze takimi jak słaba widoczność, niska przyczepność, opady czy intensywny ruch.

  • Bezpieczna jazda na autostradzie.

 

 

Współpraca z Navifleet

Jesienią 2023 oficjalnie rozpocząłem także współpracę z Navifleet. Navifleet to platforma telematyczna (monitoring GPS) dla fleet managerów, które ułatwia zarządzanie flotą i pomaga wypracować mierzalne oszczędności paliwa dzięki monitoringowi stylu jazdy kierowców. Obejmuje wygodną aplikację dla flotowców i aplikację mobilną wspierającą kierowców w stałym doskonaleniu stylu jazdy. Materiały, które opracowuję dla Navifleet, można śledzić m.in. na kanale „O flocie bez hamulców”.

 

 

Aktywność w mediach społecznościowychAkademia bezpiecznej jazdy, szkolenia bezpiecznej jazdy

Moje profile w mediach społecznościowych śledzi już ponad 1200 osób, w tym ponad 600 osób na Instagramie, i po około 300 osób na Facebooku i LinkedIn. Jeśli jeszcze Cię tam nie ma, zapraszam do zasubskrybowania któregoś z moich profili. W moich social mediach można znaleźć między innymi aktualne promocje na prowadzone przeze mnie szkolenia. Linki znajdują się w stopce strony.

 


Wypowiedzi dla mediów, publikacje medialne

W ostatnich miesiącach moje materiały oraz komentarze do bieżących wydarzeń w dziedzinie bezpieczeństwa ruchu drogowego pojawiały się też kilkadziesiąt razy w ogólnopolskich mediach, między innymi na portalu Autokult, portalu Francuskie.pl, w „Gazecie Prawnej” i innych miejscach:
Kultura jazdy – Francuskie.pl

Komentarz do „wypadku żółtego megane” w Krakowie – Autokult

Bezpieczna jazda na autostradzie – Gazeta Prawna

Ecodriving – Gazeta Krakowska

Technika jazdy w zimie – Jazda Miejska

 

 

Informacje o Trenerjazdy.pl:

Trenerjazdy.pl to firma prowadząca kursy jazdy defensywnej i świadcząca usługi doradcze w dziedzinie poprawy bezpieczeństwa i redukcji zużycia paliwa we flotach pojazdów. Właścicielem Trenerjazdy.pl jest Wojciech Szajnert, ekspert jazdy defensywnej i bezpieczeństwa ruchu drogowego. Wojciech Szajnert zajmuje się szkoleniem kierowców od 2011 r. Jak dotąd przeszkolił ok. 3000 osób i współpracował z ponad 100 firmami.

 

 

Zapraszam do kontaktu

Jeśli interesują Cię podobne szkolenia, jak opisane powyżej, skontaktuj się ze mną korzystając z formularza w stopce strony lub z danych w zakładce kontakt.

 

 

Kurs jazdy defensywnej, doskonalenie techniki jazdy, kurs techniki jazdy

Trenerjazdy.pl

 

Obniżenie ryzyka wypadków drogowych przez kursy jazdy defensywnej i nowoczesne doradztwo. Usługi dla firm i klientów indywidualnych w całej Polsce. Wystawiam faktury VAT.

 

+48 668 193 668

wojciech.szajnert@trenerjazdy.pl

Adres e-mail

Wpisz swoją wiadomość

WYŚLIJ
WYŚLIJ
Wiadomość została wysłana.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

ZAPRASZAM DO KONTAKTU PRZEZ FORMULARZ:

Copyright 2024 Trenerjazdy.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wojciech Szajnert trenerj jazdy ekspert bezpieczeństwa flot Linkedin
Bezpieczna jazda trener jazdy defensywnej facebook
Akademia bezpiecznej jazdy Kraków, Warszawa, Szczecin, Lublin instagram
Akademia bezpiecznej jazdy, 
Co to jest jazda defensywna,
Zasada 3 sekund, Doskonalenie techniki jazdy, Technika jazdy, 
Bezpieczna jazda, Ecodriving, Defensive driving coach Poland
23 lutego 2024

Kategoria: 

Aktualności