ENG

PL

Szkolenia z jazdy defensywnej i ekojazdy dla firm, klientów indywidualnych oraz instruktorów

ENG

PL

Szkolenia z jazdy defensywnej i ekojazdy dla firm, klientów indywidualnych oraz instruktorów

ENG

PL

Kurs jazdy defensywnej, Szkoła bezpiecznej jazdy Kraków, doskonalenie techniki jazdy Warszawa, technika jazdy Gdańsk, bezpieczna jazda Wrocław, szkolenia flotowe Katowice

Kategoria: Aktualności

Sprawdź także...

Telematyla flotowa, monitoring GPS, bezpieczeństwo flot, fleet safety, ecodriving, ekojazda, konsultant bezpieczeństwo ruchu drogowego, doradca bezpieczeństwa flot, audyt bezpieczeństwa floty

Trenerjazdy.pl rozpoczyna współpracę z Navifleet

Trenerjazdy.pl rozpoczyna współpracę z firmą Navifleet, która dostarcza kompleksowe rozwiązanie dla fleet managerów. Trenerjazdy.pl i Navifleet wspólnie dostarczą flotowcom, zarządom i działom HR materiały edukacyjne dotyczące bezpieczeństwa flot. Aplikacja Navifleet ułatwia zarządzanie flotą, wspiera bezpieczną jazdę i pomaga wypracować mierzalne oszczędności paliwa.

Trenerjazdy.pl, Navifleet, bezpieczeństwo flotowe, fleet safety, redukcja TCO floty, obniżenie spalania we flocie, konsultant bezpieczeństwa we flocie samochodowej

 

 

Trenerjazdy.pl i Navifleet wspólnie dostarczą flotowcom, zarządom i działom HR materiały edukacyjne dotyczące bezpieczeństwa flot. 

 

W Navifleet wierzymy, że bezpieczeństwo kierowców na drodze wynika z połączenia technologii i praktyki. Wojciech Szajnert, jak nikt inny rozumie nasze podejście i dlatego bardzo cieszymy się, że będzie pomagał nam kompleksowo adresować twoje wyzwania – mówi Wojciech Smoleń, współzałożyciel Navifleet. 

 

Cieszę się, że mamy możliwość działać wspólnie z Navifleet i połączyć naszą wiedzę oraz doświadczenie w dziedzinie zarządzania szkodowością i redukcji TCO we flotach samochodowych. Wspólnie jesteśmy w stanie dostarczyć fleet managerom jeszcze lepsze usługi i treści. Czekam na tą współpracę z niecierpliwością – mówi Wojciech Szajnert, właściciel Trenerjazdy.pl i ekspert bezpieczeństwa we flotach samochodowych.


Navifleet zostało nagrodzone w plebiscycie Fleet Derby 2023, zdobywając najwyższe wyróżnienie w kategorii Monitoring GPS. Aplikacja posiada moduły, które można dopasować do potrzeb floty: Telematyka, Kontrola Paliwa, Identyfikacja Kierowców czy Analiza Stylu Jazdy. Moduł Analiza Stylu Jazdy pozwala na realne obniżenie spalania i wygenerowanie policzalnych oszczędności w budżecie flotowym. Kierowcy jeżdżą ekologicznie i bezpiecznie, a flotowcy - dbają o prywatność pracowników, mniej wydają na flotę i zachowują wysoką wartość rezydualną pojazdu.

W ramach współpracy przygotowaliśmy artykuły i materiały wideo, które będą cyklicznie publikowane na kanałach Navifleet.

 

Dodaj do obserwowanych profil Navifleet, aby być na bieżąco: przechodzę

 

Dodaj do obserwowanych profil Trenerjazdy.pl, aby być na bieżąco: przechodzę.

 

 

 

Kurs jazdy defensywnej, doskonalenie techniki jazdy, kurs techniki jazdy

Trenerjazdy.pl

 

Obniżenie ryzyka wypadków drogowych przez kursy jazdy defensywnej i nowoczesne doradztwo. Usługi dla firm i klientów indywidualnych w całej Polsce. Wystawiam faktury VAT.

 

+48 668 193 668

wojciech.szajnert@trenerjazdy.pl

Adres e-mail

Wpisz swoją wiadomość

WYŚLIJ
WYŚLIJ
Wiadomość została wysłana.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

ZAPRASZAM DO KONTAKTU PRZEZ FORMULARZ:

Copyright 2024 Trenerjazdy.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wojciech Szajnert trenerj jazdy ekspert bezpieczeństwa flot Linkedin
Bezpieczna jazda trener jazdy defensywnej facebook
Akademia bezpiecznej jazdy Kraków, Warszawa, Szczecin, Lublin instagram
Akademia bezpiecznej jazdy, 
Co to jest jazda defensywna,
Zasada 3 sekund, Doskonalenie techniki jazdy, Technika jazdy, 
Bezpieczna jazda, Ecodriving, Defensive driving coach Poland
19 września 2023
Według statystyk, miesiące od kwietnia do listopada charakteryzują się wyraźnie podwyższonym ryzykiem napotkania na drodze zwierząt. Właśnie zaczął się więc
Ostatnie miesiące były dla mnie pracowite. Przeprowadziłem w tym czasie kursy bezpiecznej jazdy dla kilkudziesięciu osób w różnych zakątkach Polski.
Walentynkowa promocja na kursy jazdy defensywnej w Trenerjazdy.pl! Do 14 lutego możesz kupić voucher prezentowy na szkolenie w obniżonej cenie.